Linie stolovek

Na srazu bude k dispozici celá řada stolních a karetních her, kompletní seznam vzniká průběžně. Plánujeme i několik tradičních turnajů s hodnotnými cenami.

Přihlášky na jednotlivé turnaje bude možno podat během pátečního večera, sobota a neděle dopoledne pak budou hracími dny.

Název hryZapůjčíTurnaj organizujeVýsledky
Osadníci z Katanu + rozšíření AtlantisDonSimon--
BANG! + rozšíření Město duchůDonSimon--
Munchkin + rozšíření Unnatural AxeDonSimon--
CluedoDonSimon-
Magic The GatheringDonSimon--
Citadela + rozšíření Temná zeměDonSimon--
DornDonSimon-
Jungle SpeedDonSimon-
Labyrinth miniDonSimon-
Once Upon a Time + rozšíření Dark TalesDonSimon-
UbongoDonSimon-
Aargh!TectDonSimon-
Iglu PopDonSimon-
Pandemic + rozšířeníDevlin-
Arkham HorrorDevlin-
Černé historky + rozšíření 2,3,4 + skutečné příběhy, mystické příběhy, filmové příběhy, bílé historky, růžové historkyDevlin-
CivilizaceDevlin-
DědictvíDevlin-

Linie RPG

Pro ty z vás, kteří by si chtěli RPG hru vyzkoušet na živo, budeme mít připravených několik příběhů od zkušených PJ. Zkušení PJové - jste tu? :) Pokud ano, dejte vědět mně na vzkazník a nebo lépe rovnou na srazové fórum.

Přednášková linie

Přednášky měly minulé ročníky velmi slušný ohlas, a proto o ně nepřijdete ani letos. Pokud by se kdokoli chtěl v této sekci angažovat, ozvěte se mi na havrana.

Předběžný seznam přednášek a ochotnického divadla:

Název přednáškyPřednášejícíPerexSlajdyVideo
Quo vadis DA?DonSimonTradičně nazvaná přednáška s tradičním obsahem. Společně se ohlédneme za uplynulým rokem a prozradíme si něco o tom, co se chystá v roce nadcházejícím.--

Filmová linie

V návaznosti úspěch minikina z let minulých s sebou vezmeme i tentokrát projektor a hromadu zajímavých filmů. Správcem filmové místnosti bude Teranell, takže ji všichni poslouchejte, ať filmy plynule navazují a nedochází k příliš velkým skluzům ;)
Předběžný program bude brzy zveřejněn.

Společenská linie

Připraveny budou židle, stoly, ohniště, občerstvení (nealko a pro starší Svijany 11°), ... a příslušný program už bude na vás :)

Copyright © 2012 by DonSimon