Úvod

Vítejte na stránkách věnovaných tradičnímu letním srazu komunity portálu DarkAge.cz. Letos oslavíme další rok existence našeho literárně-herního serveru opět v dnes již legendární Rumcajzně u Jičína. Jako každý rok se můžete těšit na spoustu kamarádů, které normálně potkáváte jen v krčmě nebo na fórech, na deskové a karetní hry, na výlety do blízkého lesa a Prachovských skal, na legendární hlášky, které vydrží "in" po celý další rok, a na další (ne)obvyklá každoroční povyražení.

Základní informace

Čas

Sraz se bude konat o víkendu 15.-17. července 2022 a jeho kapacita bude omezena pouze na 35 lidí; nicméně neočekáváme, že ten strop bude zásadním problémem :) Přijíždět bude možné už během pátečního dne (cca od oběda), odjezd je naplánován na nedělní odpoledne. Pokud budete ochotni pomoci se závěrečným úklidem, popř. s odvážením lidí a odpadků, budeme samozřejmě moc rádi ;)

Místo

Rumzajzna je velká budova (vyspíme se asi všichni uvnitř bez stanů, ale když budete chtít mít soukromí.. ;)), její nejbližší okolí je navíc nedávno rekonstruované. V blízkosti je pouze jedno restaurační zařízení (Hotel Pod Šikmou Věží), takže budeme jako již tradičně spoléhat hlavně na vlastní zásoby jídla a pití. Každý den alespoň jednou pojedeme na nákupy do nedalekého Jičína (konkrétně do některého z jeho hypermarketů).

Pravidla hry

Po těch letech a se zvyšujícím se věkem je už asi zbytečné tu zdůrazňovat nějaká pravidla. Prostě jen respektujte zdravý rozum a slušné vychování - chovejte se jako lidi a pomozte nám uskutečnit legendární sraz, na který budou všichni vzpomínat jen v dobrém.

Další informace

Vaše vyprahlá hrdla pak bude tradičně napájet pivo, víno i nealko. Nakoupíme také větší množství různých snadno připravitelných pochutin (pečivo, sýry, salámy, buřty, instantní polévky), aby nám neumřeli hlady ti, co si toho moc k jídlu nevezmou ;)

Copyright © 2022 by DonSimon